РЕАЛІЗАЦІЯ СОЦІАЛЬНОГО ПРОЕКТУ «АКТИВНІ ПАРКИ – ЛОКАЦІЇ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ»

На виконання Указу Президента України від 17.12.2020 №574/2020 та з  метою організації оздоровчої рухової активності громадян у місцях масового відпочинку, створення умов для зниження показників захворюваності Офісом Президента України визначено 9 спортивних локації у Сумському районі, які мають запрацювати у першу чергу.  

Начальник відділу освіти, культури, туризму, охорони здоров’я, молоді та спорту Ольга БОРЗЯНИЦЯ відвідала Білопільську та Ворожбянську територіальні громади, щоб ознайомитися зі станом виконання робіт з облаштування спортивних майданчиків.

Поспілкувавшись з начальником відділу освіти, молоді та спорту Білопільської міської ради Вітою МАТВІЄНКО і начальником відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Ворожбянської міської ради Ларисою РУДЕНКО, визначили завдання по виготовленню та встановленню інформаційних стендів та намітили плани по відкриттю локації.

Директор КУ Білопільської міської ради "Спорт для всіх" Петро БЕРЕСТОК зазначив: «Реалізація такого соціального проекту матиме успіх, бо у молоді є бажання займатися вуличним видом спорту. Воркаут –  це тренування на турніку, брусах, яке відбувається на свіжому повітрі і дуже популярне серед юнаків і дівчат».