РЕАЛІЗАЦІЯ СОЦІАЛЬНОГО ПРОЕКТУ «АКТИВНІ ПАРКИ – ЛОКАЦІЇ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ»

Відділом освіти, культури, туризму,  охорони здоров’я,  молоді та спорту Сумської районної державної адміністрації було проведено моніторинг щодо підготовки спортивних локацій до відкриття в рамках реалізації  соціального проекту «Активні парки – локації здорової України»

Серед 23 основних локацій Сумської області, які були обрані Офісом Президента України, на території Сумського району знаходяться 9 локацій у населених пунктах: м.Суми, м.Ворожба, м.Лебедин, смт Краснопілля, смт Миколаївка, смт Хотінь, с. Річки, с.Косівщина Степанівської селищної ради.

За ініціативи Президента України Володимира Зеленського по всій території України впроваджується соціальний проект «Активні парки – локації здорової України». Даний пілотний проект вже з квітня цього року стартував у чотирьох містах Донецької області: Бахмуті, Краматорську, Маріуполі та Покровську.

Метою проекту є організація оздоровчої активності громадян, створення умов для зниження показників захворюваності, поліпшення якості та тривалості активного життя населення.

Проект «Активні парки – локації здорової України», зокрема, повинен передбачати нові форми залучення різних груп населення, зокрема осіб з інвалідністю до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку.

Також, проект передбачає облаштування в місцях масового відпочинку безперешкодного доступу громадян, зокрема осіб з інвалідністю, до спортивних споруд і місць для заняття різними видами рухової активності, а також пунктів безкоштовного прокату спортивного інвентарю та обладнання.