ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОЇ ХОДЬБИ «КУБОК «ВЕЧІРНІЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК»

17-18 жовтня в м. Івано-Франківськ  відбулися традиційні змагання зі спортивної ходьби «Кубок «Вечірній Івано-Франківськ», в рамках яких також відбулися чемпіонати України з ходьби на 50 км, з ходьби на 20 км та командний чемпіонат серед ДЮСШ та СДЮШОР. Загалом у цих змаганнях взяли участь 196 спортсменів. Окрім українців, були атлети Туреччини та Латвії. Команду комунального закладу ДЮСШ СРР представляли 8 спортсменів у командному чемпіонаті та 2 спортсмени в складі збірної команди області змагалися на дистанції 50 км.

У командному чемпіонаті України зі спортивної ходьби команда  КЗ ДЮСШ СРР  набрала 189 очок і виборола 2 місце, поступившись переможцям Любашівській ДЮСШ (Волинська обл..) лише 7 очок.

В особистому заліку  вихованці нашої ДЮСШ здобули  1 перше, 2 других та 1 третє місце показавши свої особисті рекорди.

Микола РУЩАК  переміг у спортивній ходьбі на 10 км серед юнаків U18, його результат – 43хв.45сек., Едуард КРАВЧЕНКО з результатом 49хв.04сек.  посів 2 місце у спортивній ходьбі на 10 км серед  юнаків U18, у спортивній ходьбі на 10 км серед юніорів U20 Єгор ШЕЛЕСТ покращив свій особистий рекорд на 2хв.(46хв.33сек.) та вперше зміг піднятися  на другу сходинку п’єдесталу чемпіонатів України виконавші норматив 1 розряду,  Софія КРИЛОВЕЦЬКА   посіла третє місце у спортивній ходьбі на 5 км  серед дівчат U18 25хв.49сек. Серед юнаків U18 у ходьбі на 10 км четвертим був Семенов Владислав – 50хв.16сек. та шостим Лазоренко Руслан 52хв.00сек. Серед дівчат U18 Олисеєнко Алла покращила своє особисте досягнення майже на 1 хв стала 11-ю, Ольга Романенко завершила дистанцію 5км на 15 позиції.

На дистанції 50 км серед молоді, Антон КРАВЧЕНКО з результатом  4год.20хв.05сек. посів 2 місце ,а ІгорГОНЧАРЕНКО вперше змагаючись на такій довгій дистанції з результатом 4:21:35 був третім. Ці результати допомогли команді Сумської області набрати 610 очок та виборити   І місце серед областей.

Антон КРАВЧЕНКО та Ігор ГОНЧАРЕНКО на цих змаганнях вперше виконали норматив майстрів спорту України.

Ще хотілось би відзначити два четвертих місця, у змаганнях на 50км серед жінок тренера-викладача КЗ ДЮСШ СРР Людмили Шелест та у ходьбі на 20 км серед чоловіків, вихованця нашої ДЮСШ у минулому Сергія Світличного. Для них це був контрольний старт на етапі підготовки до головних стартів наступного сезону. До речі Сергій являється кандидатом у збірну команду України на участь у Олімпійських Іграх у Токіо.