ЛЕГКА АТЛЕТИКА

ВИХОВАНЦІ КЗ ДЮСШ СРР приймали участь у командному чемпіонаті України  з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР, який відбувся в Луцьку 19-20 вересня 2020 року. ДЮСШ зайняла дев'яте місце  у загальному заліку! У змаганнях приймало участь 47 команд, понад 500 учасників.  У склад нашої команди війшли: Рущак Микола, Кравченко Едуард, Семенов Владислав, Лазоренко Руслан, Криловецька Софія, Романенко Ольга, Олисеєнко Алла, Єгоров Андрій

Перше місце зі спортивної ходьби на 5000м. виборов  Рущак Микола, третє місце на цій дистанції  здобув Кравченко Едуард.

Софія Криловецька посіла сьоме місце на дистанції 3000м зі спортивної ходьби та вперше виконала норматив першого дорослого розряду.

З особистим рекордом 100м. і 200 м. пробіг Андрій Єгоров.

Підготували спортсменів тренери Шелест Олексій і Людмила.  Бажаємо успіхів у  подальших стартах!