ВІТАННЯ ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІТАЛІЯ БУРБИКИ З ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ!

Шановні працівники фізичної культури,

вчителі, тренери, ветерани галузі, спортсмени,

шанувальники і уболівальники спорту!

 

Від щирого серця вітаю Вас із  Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей!

Фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров'я кожного громадянина нашої держави.

Заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість.

Дорогі жителі Сумського району! Нехай фізична культура і спорт стануть Вашими союзниками на все життя, принесуть Вам радість та енергію, відчуття вічної молодості. Бажаю всім тренерам і наставникам талановитих учнів, ще більше перемог та злетів, палких уболівальників та усіляких життєвих гараздів. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації. Спортсменам зичу наполегливості і наснаги, вдалих стартів, удачі та підкорення нових спортивних висот! Хай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, у справі популяризації та розвитку фізичної культури!

 

З повагою,

голова Сумської районної

державної адміністрації                                                      Віталій Бурбика