СПОРТСМЕНИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ ПЕРЕМАГАЮТЬ

18 серпня 2020 року Асоціація спортивної боротьби м. Києва проводила відкритий Київський турнір з вільної боротьби серед кадетів 2003-2005 років народження.

Метою змагань було масове залучення молоді до занять вільною боротьбою та підготовка до участі в чемпіонаті України з вільної боротьби, який відбудеться 2-4 вересня 2020 року в м. Харків.

У цих змаганнях взяло участь 180 борців з Сум, Харкова, Полтави, Києва та Київської області. Сумський район у змаганнях достойно представили борці з с. Косівщина – Володимир Мусієнко (2 місце і срібна медаль у ваговій категорії 71 кг.) та Гордій Нагорний (5 місце у ваговій категорії 80 кг.). Ці досить вагомі результати, показані нашими хлопцями, є запорукою довгих і важких тренувань, адже суперники видалися дуже серйозними.

20-23 серпня 2020 року у м. Львів проходив чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів до 20 років.

У цих змаганнях  брали участь понад 200 борців збірних різних областей України, серед яких були також і призери Європи та світу.

Головною метою цих змагань був відбір кандидатів до збірної команди України для участі в чемпіонатах Європи та світу з вільної боротьби.

До збірної Сумської області увійшли також борці з Сумського району, вихованці секції з вільної боротьби на базі Косівщинського ЗЗСО, кандидати     у майстри спорту Олег Легкий та Ілля Котовський.

Боротьба була запеклою і попри всі складнощі наші борці добились цілком вагомих результатів, а саме: Олег Легкий – 3 місце  у ваговій категорії 92 кг. (доречі його включено до складу збірної України), Ілля Котовський – 5 місце у ваговій категорії 79 кг. Ці досягнення наших спортсменів принесли збірній Сумської області певну кількість додаткових балів у загальному заліку.

Не можна не відмітити професійну роботу заслуженого тренера України Володимира Мурачова, тренера майстра спорту Ігоря Єрофєєва та тренера майстра спорту Володимира Зими, які готували наших борців до цих змагань.

Також щира подяка від тренерського комітету директору Косівщинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Лесі Українки Вікторії Щебетенко за створення належних умов для тренувань спортсменів та сприяння розвитку фізичної культури і спорту серед учнівської молоді.