ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОЇ ХОДЬБИ ТА ЧЕМПІОНАТ АСОЦІАЦІЇ БАЛКАНСЬКИХ ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИХ ФЕДЕРАЦІЙ У М. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

13 - 15 березня 2020 року у м. Івано-Франківську відбувся зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби та паралельно Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій, у якому прийняли участь спортсмени з 12 регіонів України та спортсмени з Туреччини, Румунії, Греції, Болгарії, Сербії та Казахстану. Команду Сумської області представляли 29 спортсменів, серед яких 14 вихованців та 2 тренери комунального закладу дитячо-юнацька спортивна школа Сумської районної ради.

За підсумками змагань команда Сумщини шостий рік поспіль у трійці кращих областей України. Набравши 527 очок, команда Сумської області виборола третє командне місце, поступившись командам Волинської та Київської областей.

Вихованці комунального закладу дитячо-юнацька спортивна школа Сумської районної ради вибороли 4 медалі.

Минулорічний юніор Ігор Гончаренко, вперше змагався в категорії чоловіки-молодь та виборов друге місце на новій для себе дистанції 35км, показавши високий результат 2 год.49 хв.13 сек.

Треті місця вибороли:

- Едуард Кравченко – старші юнаки, дистанція 10 км, час – 49 хв.35 сек.

- Микола Рущак –юніори, дистанція 10 км, час – 44 хв.11 сек.

- Софія Криловецька –старші дівчата 5 км, час- 26 хв.48 сек.

Шелест Єгор та Владислав Семенов фінішували п`ятими, Лазоренко Сергій був 6-м, Руслан Лазоренко та Ольга Романенко фінішували  7-ми, Олисеєнко Алла  8-ю у своїх вікових категоріях.

Микола Рущак захищав кольори національної збірної команди на Чемпіонаті АБАФ що допомогло юніорській команді піднятися на вищу сходинку п`єдесталу у командному заліку. Ці змагання мали статус відбіркових. За результатами змагань були сформовані збірні команди України  для участі у Командному чемпіонаті Світу зі спортивної ходьби. До складу збірної України увійшли Микола Рущак, тренер КЗ ДЮСШ СРР Шелест Людмила, яка відібралася ще на осінньому чемпіонаті України, та вихованець ДЮСШ у минулому Сергій Світличний.

Команду підготували тренери КЗ ДЮСШ СРР Людмила та Олексій Шелести.

Вітаємо призерів зимового чемпіонату України!