Районна газета

ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Сектором молоді та спорту Сумської районної державної адміністрації 30 листопада 2017 року було проведено засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання. Розглядалися такі питання:

1. Про зміни складу координаційної ради.

2. Робота бібліотечних закладів Сумського району з національно-патріотичного виховання.

ВІДБУЛИСЬ РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ФУТЗАЛУ

15-16 листопада в м. Суми у спорткомплексі «Олімп» відбулись районні змагання з футзалу серед спортсменів 2004-2005 років народження.

Змагання пройшли у цікавій та напруженій боротьбі, жодна з команд не хотіла поступатися, докладаючи всі зусилля для досягнення переможного результату.

Перше місце зайняла команда смт. Степанівка, друге місце виборола команда с. Стецьківка, третє місце зайняла команда Бездрицької ОТГ.

ВІДБУЛИСЬ РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ВІЙСЬКОВО-ПРИКЛАДНОГО БАГАТОБОРСТВА

9 листопада 2017 року на спортивній базі Косівщинської ЗОШ I-III ступенів  ім. Л.Українки сектором молоді та спорту, відділом освіти районної державної адміністрації були проведені районні змагання з військово-прикладного багатоборства серед допризовної молоді.

У змаганнях взяли участь 72 допризовника з 18 навчальних закладів району. Перше місце зайняла команда Косівщинської ЗОШ I-III ступенів ім. Л.Українки, друге - Басівська ЗОШ I-III ступенів, третє - Стецьківська ЗОШ I-III ступенів.

РАЙОННІ ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ З ФУТБОЛУ НА ПРИЗИ КЛУБУ «ШКІРЯНИЙ М’ЯЧ»

Сектором молоді та спорту Сумської районної державної адміністрації і Комунальним закладом Сумська ДЮСШ, Федерацією футболу району 10 вересня 2017 року в с. Токарі були проведені  районні фінальні змагання з футболу  на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед спортсменів 2006 р. н. і молодші.

 

 

ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ-ФЕСТИВАЛЬ МОЛОДІЖНИХ КОМАНД

З 28 по 30 липня 2017 року у селі Коровинці на Недригайлівщині відбувся обласний туристичний зліт-фестиваль молодіжних команд, організований Управлінням молоді та спорту Сумської облдержадміністрації та Сектором у справах молоді та спорту Недригайлівської РДА.