МИЛОСЕРДЯ І ДОБРОТА – ДВА КРИЛА, НА ЯКИХ ТРИМАЄТЬСЯ ЛЮДСТВО

З нагоди відзначання Міжнародного дня волонтера, в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», 6 грудня 2021 року в Білопільському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 ім. А.С. Макаренка відбулося інтерактивне заняття з учнями 5 класу «Милосердя і доброта – два крила, на яких тримається людство»

Мета заняття: навчити учнів проявляти доброту, співчуття, турботу про інших. Виховувати милосердя,  добре ставлення до оточуючих людей , які потребують допомоги.

Було розглянуто розуміння слова «доброта», «милосердя», наголошено на тому, що бути добрим – це значить допомагати один одному в біді, дарувати радість знайомим і незнайомим людям, захищати молодших і піклуватися про старших.

Приємно було слухати приклади із життя дітей про їхні добрі вчинки по відношенню до батьків, вчителів, стареньких, немічних.

Наприкінці заняття зроблено висновок, що Доброта і Милосердя – це крила, на яких тримається людство.

«Поспішаймо робити добро, адже поруч завжди є ті, хто цього потребує. І сьогодні головне сказати людині, що вона тобі не байдужа. Будьмо добрими, милосердними, нехай не черствіють наші душі в щоденних клопотах!» - такими словами закінчила інтерактивне заняття  практичний психолог СЕРДЮК Оксана Олександрівна.