ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА НАРАДА ПІД ГОЛОВУВАННЯМ НАЧАЛЬНИКА УПРАВЛІННЯ ЩОДО ПЕРЕПЛАТИ ТА ПОВЕРНЕННЯ ЗАЙВО ОТРИМАНИХ КОШТІВ ГРОМАДЯНАМИ – ОТРИМУВАЧАМИ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ, ПІЛЬГ ТА СУБСИДІЙ

08 листопада 2021 року під головуванням начальника управління соціального захисту населення Сумської райдержадміністрації Тетяни ГАПОН відбулася робоча нарада з керівниками структурних підрозділів управління, у тому числі з Білопільського та Краснопільського підрозділів.

Під час наради були розглянуті причини виникнення  переплат усіх видів державних соціальних допомог, житлових субсидій, пільг та компенсацій.

Тетяна ГАПОН зауважила, що відповідно до рекомендацій Міністерства фінансів України щомісяця проводиться робота щодо перевірки отримувачів державних соціальних допомог та житлових субсидій на предмет достовірності поданої інформації про доходи та майновий стан, що впливає на визначення права на отримання та розмір державних виплат. Проте, на сьогодні залишається досить велика сума неповернутих коштів громадянами до державного бюджету. Через це в управлінні гостро постає питання організації, в найкоротші терміни, повернення надміру виплачених коштів до державного бюджету.

Тетяна ГАПОН наголосила на тому, що потрібно закцентувати увагу працівників управління на чіткому дотриманні норм законодавства при нарахуванні різних видів соціальної підтримки та активізувати роботу серед населення Сумського району та колишніх Білопільського, Краснопільського районів у частині повернення надміру перерахованих коштів.