ПРАЦЮВАЛА РОБОЧА ГРУПА З ПИТАНЬ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

Під головуванням заступника голови Сумської районної державної адміністрації Оксани СКЛЯР відбулося чергове засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На засіданні розглянуто питання  про дотримання суб’єктами господарської діяльності району законодавства з оплати праці, трудового законодавства згідно звітів страхувальників, поданих до Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області. З цього питання інформували начальник відділу застосування пенсійного законодавства управління пенсійного забезпечення Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області Людмила ГОНТАРЕНКО та  завідувач сектору з питань сімейної політики та соціальних послуг управління соціального захисту  населення районної державної адміністрації, секретар робочої групи  Надія МАШИНА.

Після обговорення питання порядку денного прийнято відповідні рішення.

Підсумовуючи, заступник голови районної державної адміністрації  Оксана СКЛЯР наголосила  на необхідності продовження  здійснення спільних заходів, спрямованих  на упередження  та виявлення фактів нелегальної праці.