ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АТО /ООС

Обласною комплексною програмою соціального захисту населення на 2017-2021 роки передбачено надання грошової компенсації на придбання твердого палива сім’ям учасників АТО/ООС за рахунок коштів обласного бюджету

Грошова компенсація на придбання твердого палива сім’ям учасників АТО/ООС надається у разі, коли житлове приміщення не забезпечене електро-, тепло- або газопостачанням для опалення, а опалюється лише твердим паливом (дровами, торфобрикетами).

Розмір грошової компенсації становить 3200 гривень. Виплата здійснюється одинраз на рік на домогосподарство.

Для отримання компенсації учаснику АТО/ООС або уповноваженому члену сім’ї необхідно подати до сільської, селищної, міської ради заяву довільної форми.

До заяви додаються:

а) копія паспорта заявника;

б) довідка про те, що житлове приміщення забезпечується опаленням із застосуванням твердого палива та не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення;

в) копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера заявника;

г) копія документа компетентного органу про безпосередню участь особи в АТО/ООС;

д) довідка про склад сім’ї з місця реєстрації;

е) реквізити рахунку в уповноваженому банку, на який перераховуватиметься компенсація.

У разі, якщо учасник АТО/ООС виконує службові обов’язки в зоні проведення ООС, з питання отримання грошової компенсації має право звернутися один із членів його сім’ї, який зареєстрований разом з ним в одному домогосподарстві.

Станом на 16.09.2021 своїм правом на отримання грошової компенсації на придбання твердого палива готівкою скористались 250 осіб ‒ учасників АТО/ООС.

Особам, які ще не скористались цим правом, радимо терміново звернутися до сільської, селищної, міської ради із відповідною заявою.

За більш детальною інформацією звертайтеся до сільської, селищної, міської ради  або до Управління соціального захисту населення за телефоном        65 57 24.