ПРО ПІДВИЩЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ СТАНДАРТІВ ДЛЯ ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ ОСІБ

Управління соціального захисту населення Сумської райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до Закону України № 646-IX від 02.06.2020 «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб» змінено умови призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

Відповідно до статті 5 Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» розмір державної соціальної допомоги визначається як різниця між прожитковим мінімумом для сім’ї та її середньомісячним сукупним доходом.

До стабілізації економічного становища в Україні розмір державної соціальної допомоги визначається з урахуванням рівня забезпечення прожиткового мінімуму.

Рівень забезпечення прожиткового мінімуму встановлюється виходячи з можливостей Державного бюджету України і затверджується одночасно з прийняттям закону про Державний бюджет України на відповідний рік.

Таким чином, при розрахунку державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з 01.07.2021 застосовується рівень забезпечення прожиткового мінімуму:

Діти віком до 6 років – 2013,00 грн.

Діти віком від 6 до 18 років – 2510,00 грн.

Діти віком від 18 до 23 років – 2379,00 грн.

Працездатні члени сім’ї –2379,00 грн.