Районна газета

ЗМІНИ ВНЕСЕНІ ДО ПОРЯДКУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ, ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ІНШИХ ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ НАСЕЛЕННЯ ТЕХНІЧНИМИ ТА ІНШИМИ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ

На засіданні Уряду 14 березня 2018 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», розроблену Міністерством соціальної політики України.

ВИЇЗД МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНОЇ КОМАНДИ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ДО С. КИЯНИЦЯ

12 червня поточного року, згідно затвердженого графіку, був здійснений виїзд мультидисциплінарної команди територіального центру  до с. Кияниця.  

ПРАВО ОФОРМИТИ СУБСИДІЮ НА ФАКТИЧНО ПРОЖИВАЮЧИХ ОСІБ

Право оформити субсидію не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб, з 1 травня 2018 року збереглося. Держава йде назустріч родинам, в яких прописані повнолітні діти, але вже багато років не проживають з батьками, і пропонує доходи тих, хто прописаний, але фактично не проживає у помешканні, не враховувати під час розрахунку розміру субсидії.

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні розпочато впровадження проекту „Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні”.

ПЕРШОГО ЧЕРВНЯ ЗБУВАЮТЬСЯ МРІЇ ДІТЕЙ!

До Міжнародного дня захисту дітей працівники Сумського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками Сумського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді й студентами-волонтерами відвідали сім’ї з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах.