Районна газета

ОФОРМЛЕННЯ ДОПОМОГИ ПРИ НАРОДЖЕННІ ОНЛАЙН

Мінсоцполітики запровадило Е-послугу  оформлення допомоги при народженні дитини на порталі: e-services.msp.gov.ua

В УКРАЇНІ ПОЧАСТІШАЛИ ВИПАДКИ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ТА РАБСТВА. ЯК СТАТИ ЖЕРТВОЮ?

У звіті Державного департаменту США про торгівлю людьми у світі у 2016 році Україну помістили в другу групу як «країну походження, транзиту й призначення для чоловіків, жінок та дітей, які зазнають примусової праці та сексуальної експлуатації».

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ СУМСЬКОГО РАЙОНУ У СІЧНІ 2018 РОКУ

Демографічна ситуація та соціальний захист: Станом на 1 січня 2018р., за попередніми даними, за оцінкою, чисельність наявного населення Сумського району складала 62,7 тис. осіб. Кількість живонароджених у 2017р. становила 469 осіб, померлих – 1030 осіб.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВЧИНЕННЯ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

Закон України „Про запобігання та протидію домашньому насильству”, що набрав чинності   з  7 січня 2018 року, містить  визначення "домашнє насильство" як умисне систематичне фізичне, психологічне або економічне насильство по відношенню до нинішнього або колишнього чоловіка або іншого родича, що призводить до фізичних або психологічних страждань, розладів здоров'я, втрати працездатності, емоційної залежності або погіршення якості життя потерпілого.

ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ ПАТРОНАЖУ НАД ОСОБАМИ ПОХИЛОГО ВІКУ

Нерідко наші родичі, які досягли похилого віку, які потребують догляду, допомоги та піклування, так як самі з-за своєї немочі не в змозі себе обслуговувати. Їм потрібно отримати пенсію, купити продуктів і приготувати їжу, виконати безліч побутових прохань, а також простежити за майном, яке приносить дохід. Але без великої кількості довіреностей зробити це буває досить складно, особливо якщо питання стосується майна. Виходом може стати оформлення опіки або патронажу.