ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ІНФОРМУВАННЯ ГРОМАДЯН

Питання роз’яснювальної роботи передбачаються в піврічних планах роботи управління, щоквартальних планах відділів. Окремо плануються та затверджуються наказом управління графіки виїзних прийомів та зустрічей за місцем проживання громадян, проведення інформаційних заходів в навчальних закладах.

Зокрема, протягом січня-травня 2013 року працівниками управління було прийнято більше 3,9 тис. громадян, надано відповіді згідно чинного законодавства. Проведено 14 виїзних прийомів громадян та 62 зустрічі за місцем їх проживання, де отримали роз’яснення загалом понад 1,4 тис. осіб.

         Для підвищення рівня знань громадянами пенсійного законодавства управління здійснює необхідні організаційні заходи, спрямовані на насичення інформаційного простору відомчими виданнями Фонду. Із залученням до цієї роботи установ та підприємств району газету „Пенсійний кур’єр” та журнал „Вісник Пенсійного фонду України” отримують понад 470 передплатників.

З початку року на сторінках районної газети “Вперед” подано 13 публікацій з різних питань пенсійного забезпечення, роботи управління тощо. На веб-сайті органів влади району та веб-сайті головного управління розміщено 38 матеріалів.