ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙ ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВНАСЛІДОК ЗАГАЛЬНОГО ЗАХВОРЮВАННЯ ТА ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ З ДИТИНСТВА

Запитання: Чи будуть у 2018 році підвищені пенсії особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства?

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Сумським об'єднаним управлінням  Пенсійного  фонду  України  Сумської області 27 липня 2018 року завершено фінансування виплати пенсій за липень 2018 року. 

РОЗПОЧАТО ФІНАНСУВАННЯ ВИПЛАТИ ПЕНСІЙ ЗА ЛИПЕНЬ 2018 РОКУ

Сумським об'єднаним управлінням  Пенсійного  фонду  України  Сумської області 02 липня 2018 року розпочато фінансування виплати пенсій за        липень 2018 року.

ЩОДО ПОРЯДКУ ВСТАНОВЛЕННЯ ПЕНСІЙ ЗА ОСОБЛИВІ ЗАСЛУГИ ПЕРЕД УКРАЇНОЮ У ЗВ’ЯЗКУ З ПРИЙНЯТТЯМ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ УКРАЇНИ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙ»

Чи змінився порядок встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» (далі Закон - № 2148)?

02 ЛИПНЯ 2018 РОКУ ПРИПИНЯЄТЬСЯ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН З ПЕНСІЙНИХ ПИТАНЬ

Сумське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області звертає увагу громадян міста Суми, що з 02 липня 2018 року припиняється  прийом громадян з пенсійних питань.