З НОВИМ НАВЧАЛЬНИМ РОКОМ!

Ранок першого вересневого дня наповнився мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці сіл і міст  розквітли від дитячого щебету та чарівної хуртовини осінніх айстр. Розпочався новий навчальний рік, який означає відкриття нової і часто нелегкої дороги  - дороги до знань, до нових звершень.

Святково, весело та галасливо на подвір’ї кожної школи Сумського району сьогодні. Нинішнього навчального року за парти сіли  2 тисячі 312  учнів закладів загальної середньої освіти.

1 вересня -  це всенародне свято,  завжди яскраве, насичене та радісне. З посмішками на обличчях та квітами в руках  з’явилися до школи  на святкові лінійки учні району. Вперше поріг навчального закладу переступили 222 першокласники, для яких пролунав  незвичайний шкільний дзвінок.

У 2020 році День знань збігається з початком навчального процесу. У всіх закладах освіти району  традиційно відбулися  урочистості. Проте, у вересні 2020 року свято Першого  дзвоника відбулося дещо по-іншому. Щоб убезпечити  дітей від зараження коронавірусом, адміністрації навчальних закладів ввели соціальну дистанцію та масковий режим. Але все це не завадило дітям бути щасливими.