ФУНКЦІОНУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID- 19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID- 19) », протокольного рішення Сумської районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29.05.2020 № 17  у районі  проведено відповідну роботу по відновленню роботи закладів дошкільної освіти.

Закуплено засоби індивідуального захисту, дезінфікуючі та миючі засоби, спеціальний і санітарний одяг, інвентар для прибирання  та інше. Визначено  місце  прийому дітей на території закладів та проведено його маркування з дотриманням відстані 1,5 м. Облаштовано місця для обробки рук, встановлені бар’єрні килимки і т.д.  

У районі функціонує 10 закладів дошкільної освіти, 3 навчально-виховні комплекси та 2 опорні заклади з 3 філіями на 854 місця. У них виховується 801 дитина.

Відновили роботу 2 заклади: Садівський  дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Тополька» Садівської сільської ради (15.06.2020), Косівщинський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Золота рибка» Косівщинської сільської ради (18 .06.2020).

Заплановано відновлення роботи з 9 липня 2020 року Низівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Журавонька» Низівської селищної ради, з 13 липня 2020 року Басівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Соловейко» Басівської сільської ради.   Після завершення ремонту ізолятора відновить роботу Великочернеччинський дошкільний навчальний заклад «Чебурашка».

Робота відділу освіти та закладів дошкільної освіти  району з відновлення роботи закладів дошкільної освіти буде продовжено.