КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ «ЯК ЗАПРОВАДИТИ СИСТЕМУ НАССР У ЗАКЛАДАХ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ»

Система НАССР - це система аналізу небезпечних  факторів і критичних точок керування (в латинській абревіатурі - НАССР "Hazard Analysis and Critical Control Point"). Є науково обґрунтованою системою, яка дозволяє забезпечити виробництво безпечної продукції шляхом ідентифікації і контролю небезпечних факторів.

Члени робочих груп по впровадженню системи НАССР у закладах освіти Сумського району стали учасниками круглого столу на тему: «Як запровадити систему НАССР у закладах громадського харчування», що відбувся у Сумському національному аграрному університеті.

Доцент кафедри технології молока і м'яса, кандидат сільськогосподарських наук Наталія Болгова довела присутнім вигоди щодо впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів на харчоблоках закладів освіти, серед яких:

- запобіганню виникненню ризиків і забезпеченню безпеки харчової продукції на усіх етапах процесу виробництва - від отримання сировини до випуску готової продукції;

- значна економія за рахунок зниження частки браку в загальному обсязі виробництва;

- документально підтверджена упевненість відносно безпеки вироблених продуктів, що особливо важливо при аналізі претензій і в судових розглядах.

Під час засідання було проаналізовано основні кроки та принципи впровадження системи НАССР на харчоблоках закладів освіти.