Районна газета

ЗОНАЛЬНИЙ ЕТАП ОБЛАСНОГО ЧЕМПІОНАТУ З БАСКЕТБОЛУ 3Х3

19 березня 2019 року відповідно до календаря спортивно-масової роботи Сумського обласного відділення (філії) комітету фізичного виховання і спорту відбувся зональний етап обласного чемпіонату з баскетболу 3х3. Змагання однієї з територіальних груп проходили на базі Косівщинського закладу загальної середньої освіти І –ІІІ ступенів ім. Лесі Українки Сумської районної ради.

Відповідно до положення, ігри проходили за чотирма групами: серед юнаків, дівчат старшої (2001 р.н. і молодше) та середньої (2004 р.н. і молодше) вікових груп.

У заході взяло участь 13 команд від 7 закладів загальної середньої освіти Сумської районної ради, сільських, селищних рад об'єднаних територіальних громад.

Змагання проводились відповідно до офіційних правил з баскетболу 3х3.

У результаті переможцями обласних зональних змагань стали команди Косівщинського закладу загальної середньої освіти – серед команд юнаків середньої та старшої групи, Старосільської загальноосвітньої школи –серед команд дівчат старшої групи, а також Могрицького навчально-виховного комплексу – серед команд дівчат середньої групи.

Вітаємо наших переможців і бажаємо їм успіху у фінальному етапі змагань!