Районна газета

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВЧИТЕЛІВ БІОЛОГІЇ

14.03.2019 на базі Сульського НВК відбувся семінар-практикум вчителів біології з теми «Вироблення біологічних компетентностей особистості в умовах впровадження Державного стандарту освіти».

У семінарі прийняли участь учителі біології із 13 закладів освіти Сумського району. У ході роботи учитель біології Степанченко К.В. ознайомила присутніх з основними засадами формування ключових компетентностей особистості на уроках біології та розглянула деякі сучасні інноваційні технології, що використовуються для досягнення поставлених цілей. Також було розглянуто широкий спектр біологічних задач підвищеної складності, обговорено результати обласної олімпіади з біології та методики підготовки учнів у наступному навчальному році.

Окрім цього, практичний психолог Дуванов Д.С. провів з учителями цікаві тренінги з формування «Кола близькості», а учні школи приготували для гостей святкову програму та привітали жінок з весняними святами.

Робота пройшла в дуже дружній та гостинній атмосфері, семінар відбувся не тільки з практичною користю, а й залишив в учасників море теплих емоцій.