Районна газета

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВЧИТЕЛІВ ОСНОВ ЗДОРОВ’Я

Відповідно до плану роботу методичного кабінету, 13 березня 2019р. відбувся виїзний семінар-практикум вчителів основ здоров’я у м.Суми.

На семінарі були присутні вчителі основ здоров’я району та об’єднаних територіальних громад Сумського та Краснопільського районів.

Роботу розпочали на базі міської пожежної частини №3, де ознайомились  з новою технікою та відвідали музей пожежної справи Сумської області.

Практична частина семінару відбулась на базі  «Клініки, дружньої до молоді» дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди діяльність якої спрямована не тільки на інформаційний та консультативний супровід, але й створення комфортних умов для проходження лікування, вирішення соціальних і психологічних проблем кожного клієнта. Завідуюча відділенням, Владлена Володимирівна Концевич, ознайомила присутніх із специфікою роботи закладу та наголосила на співпраці закладів загальної середньої освіти з клінікою.

Практичний психолог, Луцковська Таїсія Дмитрівна, клініки провела інтерактивне заняття «Репродуктивне здоров'я та відповідна поведінка молоді».

Підводячі підсумоки, вчителі прийшли до висновку: лише трикомпонентна сучасна структура – родинне виховання – збалансована освітня програма – система медичних, соціальних та психологічних послуг для молоді – може забезпечити позитивний результат та допомогти підліткам зробити правильний вибір свого дорослого життя.