Районна газета

ВІДБУВСЯ ЗАХІД В РАМКАХ ІНФОРМАЦІЙНОЇ КОМПАНІЇ «БУДУЙМО ЄВРОПУ В УКРАЇНІ»

14 березня 2019 року  освітяни Сумського району відвідали  захід  в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні».

Делегація Представництва Європейського Союзу в Україні в стінах Сумської обласної ради  публічно презентувала «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС». На заході присутніх ознайомили з пріоритетами допомоги, яку надає Європейський Союз Україні, презентували довгострокові програми та проекти у сфері освіти та культури, можливості для молоді, в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року.

Станіслав Корольков, менеджер з інформаційної кампанії від Представництва ЄС в Україні, детально ознайомив зацікавлених осіб з інформаційними ресурсами Представництва та вказав на можливості співпраці у сфері освіти. Представник акцентував увагу освітян на доцільності створення у закладах загальної середньої освіти євроклубів для подальшого поширення європейських цінностей  та підвищення рівня обізнаності школярів щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Публічна презентація Представництва ЄС в Україні  сприяла підвищенню інтересу освітян району до можливостей співпраці  з ЄС та  заохоченню до розширення діяльності освітніх закладів у  рамках збереження культурного розмаїття, толерантності та   свободи особистості.