Районна газета

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР УЧИТЕЛІВ ПРЕДМЕТУ «ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ»

На виконання річного плану роботи методичного кабінету відділу освіти Сумської районної державної адміністрації 27 лютого 2019 року на базі кафедри військової підготовки СумДУ було проведено семінар учителів предмету "Захист Вітчизни" на тему: "Методика викладання основ стрільби зі стрілецької зброї".

У заході взяло участь 20 учителів Сумського району та об'єднаних територіальних громад.

З самого початку заклад вразив багатою матеріально-технічною базою. Спочатку викладачі закладу ознайомили учасників семінару з різноманітними макетами артилерійських видів озброєння української армії, сучасними тренувальними пристроями для відпрацювання бойових завдань та іншими наочними матеріалами. Після екскурсії було переглянуто фільм про військову кафедру, її роль у підготовці майбутніх військовослужбовців.

Друга частина семінару була пов'язана безпосередньо із вогневою підготовкою. Кваліфіковані інструктори провели з учителями практичне заняття, на якому показували особливості будови стрілецької зброї, її видів та умов застосування. Також ознайомили із технікою ведення бою на сучасному тренажері. Сподобалося, що інструктори більш детально розказали про всі можливі н'юанси і особливості даної теми, велика увага зверталася на дотримання правил безпеки у роботі зі зброєю. Потім учасники мали змогу власноруч розібрати й зібрати автомат, зарядити й розрядити магазин та постріляти в електронному тирі.

На семінарі учителі почули та побачили багато цікавого і отримали задоволення від спілкування.

Хочеться подякувати педагогічному колективу кафедри військової підготовки за нові отримані знання та цікаві враження.