Районна газета

ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ПРОЙШЛИ ПІДГОТОВКУ ДЛЯ РОБОТИ В УМОВАХ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Міністерство освіти і науки України в рамках реформи освіти розробило програму, згідно з якою вчителі та педагогічні працівники повинні пройти підготовку для роботи в умовах Нової української школи.

ЗАСІДАННЯ МЕТОДОБ’ЄДНАННЯ НА БАЗІ СТЕЦЬКІВСЬКОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ВЕСЕЛІ ЗАЙЧАТА»

22 лютого 2018 року на базі Стецьківського дошкільного навчального закладу „Веселі зайчата” відбулось засідання методоб’єднання вихователів груп дітей раннього віку з питання „Дидактичні ігри для дітей раннього віку з використанням конструктора LEGO”.

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

20 лютого 2018 року в малій залі Сумської районної ради відбувся семінар для керівників закладів дошкільної освіти, вихователів груп дітей дошкільного віку з питання «Використання ляльки-персони в освітньому процесі закладу дошкільної освіти». 

НАРАДА ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

21 лютого 2018 року відповідно до роботи відділу освіти відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти. Згідно Плану проведення наради заслухано питання:

УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ СТИПЕНДІЙ ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

20 лютого 2018 року відбулося урочисте вручення стипендій голови Сумської обласної державної адміністрації.

Еще статьи...

  1. У ВЕЛИКІЙ ЗАЛІ СУМСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ВЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ
  2. 13 ЛЮТОГО 2018 РОКУ НА БАЗІ НИЗІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР УЧИТЕЛІВ ІСТОРІЇ НА ТЕМУ «ФОРМУВАННЯ КЛЮЧОВИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ЗАСОБАМИ ІНТЕРАКТИВНОГО НАВЧАННЯ НА УРОКАХ ІСТОРІЇ».
  3. 12 ЛЮТОГО 2018 РОКУ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ БІОЛОГІЇ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ НА БАЗІ СТЕПАНІВСЬКОЇ ФІЛІЇ ОЗ СТЕПАНІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ
  4. СЕМІНАР-НАРАДА ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ НА ТЕМУ «ІМІДЖ СУЧАСНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ НА ШЛЯХУ ДО НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ»
  5. ОЧНИЙ ЕТАП ІІ (ОБЛАСНОГО) ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2018»
  6. СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА НА ТЕМУ «ВИКОРИСТАННЯ ПРИРОДНИХ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ СТВОРЕННЯ РЕЛЬЄФНИХ ТВОРІВ ЗА ЗАКОНАМИ КОМПОЗИЦІЇ».
  7. ОЛІМПІАДНИЙ МАРАФОН 2018 РОКУ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ
  8. СЕМІНАР УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
  9. РАЙОННИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СПОРТИВНО-МАСОВОГО ЗАХОДУ "ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ"
  10. ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ