Районна газета

ОЛІМПІАДНИЙ МАРАФОН 2018 РОКУ РОЗПОЧАТО

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 02.08.2017 № 1112 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році», наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 28.11.2017 № 682-ОД «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 навчальному році» 12-13 січня 2018 року відбулась олімпіада з української мови та літератури.

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ НАМЕТОВОГО ТАБОРУ

12 січня 2018 року у малій залі Сумської районної ради відбулося засідання комітету з питань організації роботи наметового табору під час проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії влітку 2018 року.

У засіданні взяли участь:

Дорошенко Г.В. – голова Сумської районної державної адміністрації;

Кучменко Е.В. - перший заступник голови районної державної адміністрації , голова організаційного комітету;

НОВИЙ ДЕРЖАВНИЙ СТАНДАРТ ПОЧАТКОВОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

З 1 вересня 2018 року учні 1-го класу розпочнуть навчання за новим Державним стандартом початкової загальної середньої освіти. Для реалізації вищезазначеного стандарту за підтримки голови Сумської районної державної адміністрації – Дорошенка Г. В. та голови Сумської районної ради – Акпєрова В. В., придбано 130 планшетів та 7 комплектів «Робоче місце вчителя».

 

РЯТУВАЛЬНИКИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ ПРОВЕЛИ З ДІТЬМИ ПРОФІЛАКТИЧНО-РОЗ`ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ В ВЕЛИКОВІЛЬМІВСЬКОМУ ДНЗ «СОНЕЧКО»

Рятувальники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області провели профілактично-роз'яснювальну роботу з дітьми Великовільмівського ДНЗ «Сонечко» щодо дотримання правил пожежної безпеки, правил безпеки при виявлені вибухонебезпечних предметів та правил БЖД.