НА СУМЩИНІ ПРОЙШОВ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ «РОЗВИТОК РЕГІОНАЛЬНИХ МЕРЕЖ МОЛОДІЖНИХ ЦЕНТРІВ»

На урочисте відкриття завітали заступниця міністра молоді та спорту України Марина ПОПАТЕНКО та голова облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО

       «Молодіжна політика – про молодь, для молоді і за участю молоді. Відповідно, для нас важливо надати поштовх розвитку місцевих молодіжних центрів. І головне – створення таких центрів в кожній громаді України», – зауважила заступниця міністра. Марина Попатенко зазначила, що лише у партнерстві з місцевими органами влади можна досягти успіху і ефективно розвивати молодіжну політику.

       Голова облдержадміністрації Роман Грищенко у вітальному слові наголосив: «Молодь – це рушійна сила розвитку нашої області та України. Для нас дуже приємно, що саме наш обласний центр потрапив до міст, де проводяться форуми такого рівня, оскільки це є своєрідною відзнакою тих зусиль та досягнень, що має наш регіон в сфері молодіжної політики».

      На форумі учасники опрацювали найбільш актуальні питання щодо того, як визначати та стратегувати ролі і цілі молодіжних центрів, навіщо потрібне мережування молодіжних центрів і що для цього необхідно, як будувати комунікації зі стейкхолдерами і партнерами, як залучити органи влади до розбудови молодіжної інфраструктури.

    Від Сумського району у форумі взяли участь начальник відділу культури, молоді та спорту Сумської РДА Юрій Холодьон та спеціаліст Верхньосироватської сільської ради Ірина Варламова.