"ART-WEEK НА СЕЛІ"

Нещодавно в Іволжанському сільському клубі Кияницької сільської ради було реалізовано проєкт "ART-WEEK на селі" за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні. Адмініструє проєкт Міцна громада, а реалізує  молодіжна громадська організація «Місто активних громадян»

Ініціаторами проєкту в селі Іволжанське стали Аліна Познанська та Надія Юрова.

Біля сільського клубу зібралися активісти, аби своїми руками реанімувати стіну, яка стане задньою кулісою для проведення активностей на подвір'ї. Дівчатка хотіли, щоб стіна в собі вміщала фотозону, щоб було красиво – для людей похилого віку, а для тих, хто їздить в місто на роботу – аби настрій піднімала. Так і виникла ідея створити напис "Живи! Кохай! Посміхайся!", додати крила (як фотозону) та рядки з вірша Ліни Костенко "Крила". Додатково лишили долоньки тих, хто створював цю красу.

У рамках соціального проєкту "ART-WEEK на селі" біля Івожанського сільського клубу з дотриманням карантинних норм 11 вересня пройшов святковий вечір,  на якому відбулася презентація проєкту, концертне дійство за участю  аматорів сцени сільської громади, шоу мильних бульбашок, чаювання зі смаколиками та спілкування під гарну музику.