НА ЗАПРОШЕННЯ ТА ЗА ІНІЦІАТИВОЮ МІНІСТЕРСТВА МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ ПРОПОНУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО ЦІКАВИХ ТА КОРИСНИХ ІНІЦІАТИВ

1. Фахівці програми «Молодіжний працівник» рекомендують для використання в роботі поради по роботі з молоддю в режимі онлай. Поради зібрані експертами з цифрової роботи з молоддю Verke у Фінляндії .Поради та посилання на корисні матеріали можна знайти за посиланням: https://cutt.ly/Ryknots

2. Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, запрошує всіх, кому є 18 років, долучитися до опитування про вплив пандемії COVID-19 на молодь! Опитування проходитиме до 22 травня! Опитування має фокус на працевлаштуванні та освіті серед молодих людей. Посилання на опитувальник:  https://www.surveymonkey.com/r/NPC38JS.

3. Представників молодіжних центрів запрошують взяти участь в а результатами якого Асоціація молодіжних центрів України планує внесення пропозиції включення молодіжних центрів, як об'єктів соціальної інфраструктури до Національного плану розвитку широкосмугового доступу до інтернету (National Broadband Plan).

Зазначена у Програмі діяльності Кабінету Міністрів України ціль «Українці можуть користуватися високошвидкісним Інтернетом на всіх міжнародних автошляхах та в усіх населених пунктах» відповідає топ-3 пріоритетам, детальніше про план її реалізації можна дізнатися в концепції державної політики щодо реалізації зазначеної цілі. Зазначені у документі цілі планується досягнути до кінця 2023 року.

Більше читайте в Концепції державної політики в сфері цифрової інфраструктури за посиланням https://cutt.ly/0ykQlsG

Саме опитування можна заповнити за посиланням: https://cutt.ly/ZykQxuP

Поради для роботи з молоддю онлайн (детальніше)