МОЛОДЬ СУМЩИНИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ ЗАПРОШУЮТЬ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ВОЛОНТЕРСЬКОГО ПРОЕКТУ

Студенти Українська академія лідерства запустили онлайн-проєкт ДОБРОДВІЖ, мета якого - заохочення молоді до волонтерства і підтримки тих, хто цього потребує.

ДоброДвіж - це онлайн-марафон добрих справ, що триває з 6 по 24 квітня. Організатори пропонують список із 20 способів допомагати іншим, не виходячи за межі квартири. До прикладу: закупити продукти для літніх людей у своєму під’їзді, стати донором крові або ж подарувати листівку онкохворій дитині. Учасників заохочують не тільки виконати добрі справи, а й обов'язково розповісти про це у своїх соцмережах, аби поширювати ідею і долучати більше людей.

«ДоброДвіж» творить спільноту доброчинців, які разом розвивають культуру волонтерства, небайдужості та добросусідства. Організатори переконані, що допомагати можна навіть в домашніх капцях під час карантину. «Карантин — це не вирок, а навпаки стимул робити ще більше хороших справ! Долучайтеся!», — заохочує приєднатися керівниця Київського осередку Української академії лідерства Катерина Ганус.

Для участі необхідно заповнити онлайн-форму, яку можна знайти в інстаграм та фейсбук: https://docs.google.com/…/1FAIpQLScYLF-adpRktkIiI0…/viewform

Для отримання детальної інформації звертатися до контактної особи: Христина Осадча, організаторка та студентка київського осередку Української академії лідерства, +380983098313 та за посиланням:

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  https://www.facebook.com/profile.php?id=100017072882712