ДО ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ А 4532 У СЕЛІ РАДЬКІВКА ЗАВІТАЛИ ВИХОВАНЦІ ПРИШКІЛЬНОГО ТАБОРУ «НОВА СІЧ»

23 липня 2019 року  на території  військової частини  А 4532 в с. Радьківка відбулася зустріч дітей із пришкільного табору праці та  відпочинку «Нова Січ» з військовими 15 окремого мотопіхотного батальону. Це стало можливим  завдяки співпраці відділу молоді та спорту, відділу освіти Сумської районної державної адміністрації зі «Спілкою учасників АТО Сумського району» та підшефною військовою частиною.

Саме завдяки таким заходам виховується почуття  патріотизму у  дітей та молоді. Майбутнє нашої країни  залежить саме від них.

Під час зустрічі діти мали змогу познайомитися з героями, які боронять нашу країну від ворога, їхніми військовими буднями у період ротації,  зі знаннями, навичками, якими вони  володіють, з новими зразками озброєння та військової техніки.

Діти змогли посидіти у кабінах бойових машин, потримати зброю в руках, дізнатися їх тактико-технічні характеристики та інформацію про застосування. Зазначимо, уся експонована техніка свого часу виконувала бойові завдання у зоні АТО.

Наприкінці зустрічі діти щиро подякували військовим за мирне небо, побажали їм міцного здоров’я та зробили загальне фото на згадку про зустріч.