"ART-WEEK НА СЕЛІ"

Нещодавно в Іволжанському сільському клубі Кияницької сільської ради було реалізовано проєкт "ART-WEEK на селі" за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні. Адмініструє проєкт Міцна громада, а реалізує молодіжна громадська організація «Місто активних громадян»

Ініціаторами проєкту в селі Іволжанське стали Аліна Познанська та Надія Юрова

УСПІШНА ОТГ – РЕЗУЛЬТАТ КОНСОЛІДАЦІЇ ЗУСИЛЬ ДЕРЖАВНОЇ, ОБЛАСНОЇ ТА МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ

Завдяки налагодженню ефективної взаємодії обласної влади, народного депутата від Сумщини Ігора ВАСИЛЬЄВА та органів місцевого самоврядування на території смт Хотінь невдовзі з’являться новий молодіжний центр та мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту

Керівник апарату облдержадміністрації Ігор КАЛЬЧЕНКО разом з головою Сумської райдержадміністрації Віталієм БУРБИКОЮ відмітили, що ця громада на території Сумського району одна із успішних та перспективних.

ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ УКРАЇНИ У ПЕРШОМУ ЧИТАННІ УХВАЛЕНО ЗАКОНОПРОЕКТ № 3718 «ПРО ОСНОВНІ ЗАСАДИ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ»

22.07.2020, відбулася край важлива та перспективна подія у молодіжній політиці держави: у першому читанні ухвалено законопроект № 3718 «Про основні засади молодіжної політики»!

Законопроектом передбачено важливі, актуальні та сучасні підходи до розвитку молодіжної політики, що однозначно допоможуть створити якісні та комфортні умови розвитку та підтримки молодого покоління!

УКРАЇНСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ФОНД ГОТУЄ ЗАПУСК НОВОЇ ПРОГРАМИ «КУЛЬТУРА+»

На початку серпня 2020 року Український культурний фонд планує оголосити нову конкурсну програму «Культура+», мета якої полягатиме у сприянні новим партнерствам та формуванні в Україні спільних цінностей громадянського суспільства. 

Докладно про програму за посиланням:  https://bit.ly/32y0lC5

ЛЕГКОАТЛЕТИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ – ОДНІ ІЗ НАЙКРАЩИХ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

11-го липня 2020 року відбувся Кубок Сумської області із легкої атлетики серед юнаків та дорослих.  Команда Сумського району, яка була представлена вихованцями тренерів Шелест Л.Г., Шелест О.П., Мірошниченко С.А., Мірошниченко О.М., успішно взяла участь у 3-х видах програми змагань, а саме: cпортивна ходьба 3000 м., 5000 м. та біг 400 м. 

Еще статьи...

  1. ЛЕНД-АРТ СИМПОЗІУМ «ПРОСТІР ПОКОРДОННЯ» – ЩЕ ОДИН ТУРИСТИЧНИЙ МАГНІТ СУМЩИНИ
  2. РОЗРОБЛЕНО ТИМЧАСОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ НА ПІДПРИЄМСТВАХ, В УСТАНОВАХ, ОРГАНІЗАЦІЯХ МОЛОДІЖНОЇ СФЕРИ ТА СФЕРИ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ
  3. РОЗПОЧАТО XІV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СПОРТИВНОЇ ФОТОГРАФІЇ
  4. МОЛОДЬ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ У ПРОГРАМІ «ДАВАЙ ЗМІНИ. ВИХОДЬ ЗА МЕЖІ»
  5. НА ЗАПРОШЕННЯ ТА ЗА ІНІЦІАТИВОЮ МІНІСТЕРСТВА МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ ПРОПОНУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО ЦІКАВИХ ТА КОРИСНИХ ІНІЦІАТИВ
  6. МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ ДОЛУЧИТИСЬ ДО РОЗРОБКИ КОНЦЕПЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ЦІЛЬОВОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «МОЛОДЬ УКРАЇНИ ДО 2025»
  7. ПРИЙОМ ГРАНТОВИХ ЗАЯВОК НА ДІЯЛЬНІСТЬ, ЩО ВІДПОВІДАЄ МІСЦЕВИМ ПОТРЕБАМ В ЗВ’ЯЗКУ З COVID-19
  8. УКРАЇНСЬКИЙ ПЛАСТ ВІДЗНАЧАЄ 108-МУ РІЧНИЦЮ ЗАСНУВАННЯ
  9. МОЛОДЬ СУМЩИНИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ ЗАПРОШУЮТЬ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ВОЛОНТЕРСЬКОГО ПРОЕКТУ
  10. УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДОЛУЧАЄТЬСЯ ДО ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ УРЯДУ ЩОДО ЦИФРОВОГО НАВЧАННЯ – ДІЯ