ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ АМАТОРІВ БЕЗДРИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ

13-15 травня 2021 року відбувся Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс «ТАНЦЮЙ! СПІВАЙ! ПЕРЕМАГАЙ!» (м.Бердянськ). Вітаємо переможців у різних номінаціях!

Переможці конкурсно-фестивальної програми:

зразковий аматорський  ансамбль танцю «Мрія» Бездрицького сільського клубу (керівник Н.Ткаченко) з хореографічними композиціями               «КАЧЕНЯТА» - лауреат І премії , «ТРИНДИЧИХИ» - лауреат І премії;

солістка вокального гуртка «Дивограй» Катерина МУРАШКІНА (керівник Б.Клочко)  - лауреат І премії;

Ткаченко Ілля  - учасник  гуртка художнього читання Токарівського  СБК- лауреат  II премії  у номінації  «Художнє читання».

Богдана КЛОЧКО (керівник В.Пугач) - солістка Бездрицького хорового колективу стала володарем ГРАН-ПРІ !

22 травня у м.Суми відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «UA TALENTS SHOW». За результатами конкурсу три групи зразкового аматорського  ансамблю танцю «Мрія» Бездрицького сільського клубу посіли І та ІІ призові місця; народний аматорський ансамбль танцю «Барви» Токарівського СБК  -  лауреат І премії у номінації «Український народний танець» («Козачок»), лауреат ІІ премії у номінації «Естрадна хореографія» («Веснянка»).

30 травня народний аматорський ансамбль танцю «Барви» Токарівського СБК взяв участь уФестиваль сучасного та народного танцю «VIVA Fest»   (м.Суми) та зайняли І місце з композицією «По дорозі жук» у номінації «Народний стилізований танець» та І місце з композицією «Ой, Марічко, чичері» у номінації «Народний стилізований танець».

Бажаємо учасникам колективів нових творчих здобутків та перемог!!!!