КРАСНОПІЛЬЩИНА ЗАПРОШУЄ!!!

29 квітня 2021 року відбудеться відкритий онлайн-фестиваль хореографічного мистецтва «Краснопільські Карагоди». Організатори: відділ культури, туризму, молоді та спорту  Краснопільської селищної ради, КЗ «Краснопільський Палац Культури» 

Відділ культури, туризму, молоді та спорту  Краснопільської селищної ради, КЗ «Краснопільський Палац Культури» запрошує 29 квітня 2021 року всіх бажаючих на відкритий онлайн-фестиваль хореографічного мистецтва «Краснопільські Карагоди»

Карагодити (хороводити, вести «кривий танець») – це унікальна обрядова традиція, яка притаманна тільки нашому регіону Слобожанщини. В давнину мешканці кожної вулиці села збиралися у гурт, бралися за руки і пританцьовуючи, вигукуючи та вибиваючи свій ритм, мов струмочки, стікалися до головної площі, створюючи там загальне коло. І вже разом КАРАГОДИЛИ (танцювали) до самого ранку.То що? ПОКАРАГОДИМО?!!

До участі в онлайн-фестивалі запрошуються хореографічні колективи закладів культури, колективи навчальних закладів, студій, аматорські хореографічні колективи незалежно від відомчого підпорядкування.

Кожен учасник представляє програму з двох номерів (будь-яких хореографічних жанрів), тривалістю до 8 хв.

Вікова категорія: БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – від 5 до 105 років.

Вимоги до відео – належна якість. Разом з відео слід надіслати текстовий файл, в якому вказати назву колективу, назву закладу, який представляє учасник, а також назву конкурсного виступу та стислу розповідь про колектив (місце знаходження, дата створення, керівник, нагороди, характеристика) для подальшого створення буклету учасників фестивалю.

Колектив, чий номер набере найбільшу кількість лайків на сторінці #МистецькаПанорамаКраснопільщини отримає заохочувальну відзнаку.

Чекаємо відео від учасників на електронну пошту КЗ «Краснопільський палац культури» з 13 квітня до 26 квітня 2021 року з позначкою «На конкурс» за адресою  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , тел: (05459)  7-10-90, 0978523084-Оксана, 0991113174 – Вікторія.

Зичимо успіхів!

29 квітня учасники онлайн-фестивалю хореографічного мистецтва «Краснопільські карагоди» своєю майстерністю вітатимуть з Міжнародним днем танцю!

Більше інформації : Сторінка #МистецькаПанорамаКраснопільщини