ЗНАЙОМСЯ, ТВОЯ ПЕРША БІБЛІОТЕКА

Вже стало доброю традицією в бібліотеках району під час весняних канікул з метою виховання любові до книжки та розвитку інтересу до читання, проводити посвяту першокласників у читачі.

В читальному залі Садівської сільської бібліотеки завчасно оформлено книжкову виставку «Подорож країною Мульті – Пульті».

Бібліотекар Вертушенкова А.А. провела екскурсію по книжковому Читаймісті, яке зветься Бібліотекою. Познайомила дітей з жителями цього міста – книгами, вулицями – книжковими полицями, площею -  читальним залом, довідковим бюро – енциклопедіями, словниками, адресним столом – каталогами та картотеками, лікарнею, де ремонтують книги та було проведено вікторину «Герої моїх улюблених мультфільмів». 

До книжкового дому Стецьківської сільської бібліотеки завітали 20 учнів Стецьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, де їх привітно зустріли бібліотекарі.

Під час заходу бібліотекар Чайка Т. М. познайомила дітей з бібліотекою, її відділами, правилами користування бібліотекою, провела огляд літератури, діти розгадували загадки, обговорювали свої улюблені казочки, пограли в гру «Склади вірш», взяли участь у вікторині «Казкові загадки». В кінці заходу кожному маленькому користувачеві була вручена «Пам’ятка читача».

Людина, яка любить і вміє читати, має багато розумних, добрих, вірних друзів. Друзі ці – книги! З ними вона зустрічається ще в дитинстві і не розлучається до старості.