«ЩИРИЙ СМІХ ПРОДОВЖУЄ ЖИТТЯ»

День сміху дарує людям найцінніше – усмішки та гарний настрій. Сміх допомагає людям у побуті, робить їх добрими, уважними один до одного, об’єднює, додає здоров’я.

Цей день не внесено ні в які календарі знаменних дат, але його цілком можна віднести до міжнародних, оскільки він відзначається й в Україні, і в Німеччині, і в Англії, і у Франції, і в Скандинавії і, навіть, на Сході.

Напередодні цього веселого свята й зібрала своїх користувачів бібліотекар Пушкарівської сільської бібліотеки на свято гумору «Щирий сміх продовжує життя». А приводом для цього була зустріч з Сумським письменником, гумористом, пісняром, членом Національної спілки письменників України Григорієм Єлишевичем.

Усім відомо, що сміх дуже корисний. Якщо сміх лікує, то людей, які дарують цей сміх, можна вважати лікарями. Тому надзвичайно цікавим і корисним було спілкування з письменником. Лунали з уст автора авторські пісні та твори, які вже добре знайомі читачам, і лише недавно написані. Згадували сторінки життя, які пов’язані з Битицею та Пушкарівкою.

Французький письменник Віктор Гюго якось сказав: «Сміх – це сонце: воно проганяє зиму з людського обличчя», і Григорію Єлишевичу це вдалося. 

Бібліотекар разом із внуком Костянтином були ведучими свята, звучали українські народні пісні, які виконували  всією аудиторією, під аккомпонемент Рудюк Віктора Петровича.

Легкий, приємний гумор, вдалу спробу буквально в чотирьох рядках передати життєву філософію, гідно оцінили присутні, прослухавши байки та гуморески різної тематики. Квітневі розіграші, ігри, жарти, елементи українського народного гумору залишили в серцях глядачів теплі спогади надовго. 

Якщо народ всі біди переміг

й усяку силу подолати в змозі,

то це тому, що мав здоровий сміх,

та сміючись живе на світі досі.

                                            А.Бортяк