Районна газета

У СУМСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДБУЛАСЬ ПРЕМ’ЄРА ПІСНІ

Козацькі пісні тісно пов’язані з історією та повсякденним життям козаків. Пісні про козаків і сьогодні звучать з багатьох куточків як України, так і всього світу, адже те, що пройшло крізь віки не може зникнути без жодного сліду. Цьому сприяють також поети, композитори, які складають пісні про козацьку славу та чисельні аматорські колективи, що доносять їхню творчість до широких мас слухачів.

ВІДБУЛАСЯ ПОЇЗДКА ПО СУМСЬКОМУ РАЙОНУ РОБОЧОЇ ГРУПИ ВІДДІЛУ КУЛЬТУРИ ЩОДО ВИГОТОВЛЕННЯ ОБЛІКОВОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ОБ’ЄКТІВ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ

З метою проведення роботи   щодо виготовлення облікової документації об’єктів культурної спадщини відбулася поїздка по Сумському району  робочої групи відділу культури  у складі Юрія ХОЛОДЬОНА, начальник відділу культури Сумської райдержадміністрації,Марини БОЙКО, завідувача науково-методичного відділу охорони пам’яток історії та культури, громадських музеїв Сумського обласного краєзнавчого музею, Людмили ТАРАШЕВСЬКОЇ, секретаря Стецьківської сільської ради, Анатолія РИБАЛЬЧЕНКА, голови Кияницької сільської ради.

ПРОЙШОВ СЕМІНАР-НАРАДА КЕРІВНИКІВ КЛУБНИХ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ

9 жовтня 2018 року у великій залі районної ради відбувся семінар-нарада керівників клубних закладів району, який відкрив начальник відділу культури Сумської райдержадміністрації Юрій Холодьон.

ТИЖДЕНЬ ПРАВОВИХ ЗНАНЬ В БІБЛІОТЕКАХ РАЙОНУ

В рамках Тижня правових знань, який проводився в бібліотеках району з 01 по 08 жовтня 2018 року організовано та проведено цикли різноманітних інформаційно – правових заходів різних форм.

V ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА «СУМА ТАЛАНТІВ»

6 жовтня 2018 року у м. Суми відбувся V Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «СУМА ТАЛАНТІВ».