ПЕТРО КІДІМЕНКО ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ В ЗАСІДАННІ ДВАДЦЯТЬ ШОСТОЇ (ПОЗАЧЕРГОВОЇ) СЕСІЇ СУМСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

 

13 серпня у Великій залі Сумської районної ради відбулося пленарне засідання двадцять шостої (позачергової) сесії районної ради шостого скликання. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Петро Кідіменко, прокурор Сумського району Валентин Жерьобкін, головний редактор районної газети «Вперед» Наталія Сенько, голови сільських та селищних рад Сумського району.

Усі питання порядку денного були попередньо розглянуті на спільному засіданні постійних комісій та рекомендовані депутатами для розгляду на засіданні сесії районної ради. Необхідність проведення саме позачергової сесії районної ради була зумовлена внесенням змін до рішення Сумської районної ради від 25.12.2012 «Про районний бюджет Сумського району на 2013 рік» та Програми економічного та соціального розвитку Сумського району на 2013 рік у зв'язку із надходженням субвенцій до районного бюджету. Також депутатами було підтримано рішення про преміювання керівництва районної ради. 
Крім цього депутати заслухали звіт першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Федорченка стосовно виконання делегованих районною радою повноважень в частині затвердження маршрутів і графіків руху місцевого пасажирського транспорту та узгодження цих питань щодо транзитного пасажирського транспорту за 2012 рік та І півріччя 2013 року.