ПЕТРО КІДІМЕНКО: «ЛЮДЕЙ МАЄ ЗАДОВОЛЬНЯТИ , ЯК ВЛАДА РЕАГУЄ НА ЇХ ЗВЕРНЕННЯ»

Голова районної державної адміністрації  Петро Кідіменко провів прийом громадян з особистих питань.

«Президент України Віктор Янукович дав завдання представникам влади особисто зустрічатися з громадянами, котрі потребують вирішення проблемних питань», - наголосив Петро Кідіменко.  

Загалом голова райдержадміністрації прийняв 6 особистих звернень від мешканців Сумського району. Здебільшого питання стосувалися земельних відносин, газифікації населеного пункту Залізняк, подальшого використання будівлі школи та облаштування могили Паліцина в цьому селі, вирішення питання  ремонту клубу та реконструкції системи опалення на території Кровненської сільської ради.

За словами очільника району, все частіше до нього звертаються громадяни з питаннями, які пов’язані з розбудовою інфраструктури населених пунктів, їх життєдіяльністю.

«Це  говорить про високу соціальну активність мешканців Сумського  району, їх бажання співпрацювати з місцевою владою для .вчасного виявлення та конструктивного вирішення найгостріших питань розвитку життя територіальних громад», - зауважив Петро Кідіменко.

Голова райдержадміністрації підкреслив, що проблеми, порушені під час особистого прийому та  вирішення яких залежить від місцевої влади , будуть знаходиться на контролі до остаточного їх вирішення.