Районна газета

ДОБРИМИ СПРАВАМИ ТА ЛЮБОВ’Ю В СЕРЦІ ЗУСТРІЧАЄМО РІЗДВО ХРИСТОВЕ

Таким був основний лейтмотив зустрічі заступника голови Сумської районної державної адміністрації Литвиновської Людмили Володимирівни з прийомною сім’єю Калантаєвських Андрія Анатолійовича та Людмили Анатоліївни, які виховують чотирьох прийомних дітей та мають наміри створити найближчим часом дитячий будинок сімейного типу, ставши, таким чином, родиною ще для шести дітей, позбавлених батьківського піклування.

«За рахунок коштів державної субвенції наданої у грудні 2017 року, на території Садівської сільської ради Сумського району був придбаний просторий, комфортабельний будинок для великої дружної родини, що стане справжньою сім’єю для 10 дітей, які з нетерпінням чекають на любов і батьківську турботу», - зауважив начальник служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації Каліновський Юрій Васильович.

Садівський сільський голова Масалітіна Надія Іванівна, директор Сумського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Борзяниця Ольга Володимирівна та завідувач сектору опіки і піклування служби у справах дітей районної державної адміністрації Будко Юлія Олександрівна, визначили пріоритетні завдання по створенню дитячого будинку сімейного типу, наданню родині допомоги в облаштуванні у новій оселі, адаптації дітей та соціального супроводу у процесі функціонування.

Не зимова, похмура погода не завадила розквітнути щирим посмішкам на вустах прийомних батьків після огляду будинку. Андрій Анатолійович, присівши за величезний стіл у вітальні, промовив: «Я саме про таке мріяв…».

Адже найбільше щастя справжньої дружної родини – зібратися за чаєм, не боятися поговорити про все, знаючи, що тебе почують.

«Ми дуже раді тому, що до великої дружної громади Сумського району приєднується ще одна родинa, створена людьми з великим щедрим серцем, наповненим любов’ю та батьківським теплом», - підсумувала зустріч заступник голови Сумської районної державної адміністрації Литвиновська Людмила Володимирівна.