ГЕННАДІЙ ДОРОШЕНКО: «ВЛАДА МАЄ ЙТИ ДО ЛЮДЕЙ, І НЕ ЛИШЕ ЦІКАВИТИСЬ ПРОБЛЕМАМИ, А Й ВИРІШУВАТИ ЇХ В МЕЖАХ СВОЄЇ КОМПЕТЕНЦІЇ»

Про власні проблеми та потреби жителі Кіндатівки розповіли під час особистого прийому громадян голови Сумської районної державної адміністрації Геннадія Дорошенка, який він провів у ході своєї робочої поїздки.

Коло питань, які турбували жителів, було досить широким і відобразило загальну проблематику суспільної ситуації, яка склалася в населеному пункті. Вислухавши уважно всі звернення Геннадій Дорошенко, запевнив, що всі питання будуть детально вивчені, а їх вирішення буде взято під його особистий контроль.

Підсумовуючи результати особистого прийому, очільник району відзначив особливу необхідність проведення подібних робочих візитів у села, безпосереднього ознайомлення із проблемами жителів та живого спілкування із мешканцями краю:

«Я задоволений нашою зустріччю з жителями Кіндратівки. Зустрічі та спілкування з людьми для мене як керівника району дозволяють краще розуміти їх потреби і проблеми, а, отже, сприяти їх оперативному вирішення. Влада має йти до людей, і не лише цікавитись проблемами, а й вирішувати їх в межах своєї компетенції».

По закінченню прийому, Геннадій Дорошенко спільно з головою Кіндратівської сільської ради Миколою Торяником оглянув місцевий будинок культури, школу та дитсадок.