ПОКРАЩУЄМО ПОКАЗНИКИ МОБІЛІЗАЦІЇ

За даними Сумського обласного військового комісаріату, на сьогодні область виконала завдання з мобілізації на 55%

 

Про це йшлося під час відеоселекторної наради з силовими структурами та керівниками міст і районів, яку провів заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Іван БОРШОШ.

«Українське військо сьогодні потребує ротації. Тому керівники районів і міст мають зосередити зусилля на виконанні Указу Президента України «Про часткову мобілізацію». Будь-яке ухиляння від виконання завдань, доведених Генштабом ЗСУ, буде розцінюватися як саботаж. Ми маємо контролювати це питання тричі на добу», – наголосив Іван Боршош, звертаючись до місцевої влади.

Він доручив до завершення першого етапу четвертої хвилі мобілізації, до 20 лютого, докласти зусиль для виконання поставлених Президентом завдань, залучаючи при цьому правоохоронні органи та центри зайнятості області.

Як поінформував заступник військового комісара Сумського обласного військового комісаріату Олег СКІЧКО, найкраще з мобілізаційними завданнями справляються Буринський (120% виконання), Роменський (105%), Тростянецький (104%), Білопільський (100%), Краснопільський (98%) та Липоводолинський (97%) райони. Потребує поліпшення мобілізаційна робота в Путивльському, Середино-Будському, Глухівському, Недригайлівському, Конотопському, Охтирському, Сумському районах, містах Суми, Конотоп, Охтирка, Глухів.

Посадовець запевнив, що жодна особа, мобілізована до Збройних Сил України, не потрапить в зону АТО без відповідного навчання.

Іван Боршош наголосив на необхідності покращити роботу з оповіщення військовозобов’язаних, проведення медичних оглядів, особливо дообстежень, і зажадав письмового звіту кожного району про проведену мобілізаційну роботу та пропозицій щодо кадрових висновків за її підсумками.