ВІКТОР ГРИМАЙЛО: «ПОСТАВЛЕНІ ЗАВДАННЯ ВИКОНУЄМО ОПЕРАТИВНО»

   Відбулась апаратна нарада при голові райдержадміністрації, в ході наради було розглянуто такі питання:

   1.Про хід виконання доручення голови Сумської обласної державної адміністрації від 10.06.2013 № 11-ОД «Про стан водопостачання в області та забезпечення  населення доброякісною водою» у Сумському районі.

   «Питання реалізації основних напрямків реформи водопровідного господарства шляхом впровадження енергозберігаючих новітніх технологій вирішується за рахунок заміни насосного обладнання свердловин на енергозберігаюче – за 2013 рік замінено 18 насосів, встановлено «Станцій II-го підйому» 4 шт. Всього в районі працює 13 «Станцій II-го підйому» - зазначила у своїй доповіді начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Катерина Cамсонова.

    В районі обєкти освіти 100% забезпечені централізованим водопостачанням, стосовно медичних закладів, то всі амбулаторії загальної практики сімейної медицини -100%, щодо ФАПів та ФП підключені 50% з причини відсутності централізованого водопостачання по вулицях, де розташовані медичні заклади.

   Також в районі проведено інвентаризацію джерел централізованого водопостачання, триває встановлення засобів технологічного обліку води на працюючих свердловинах, 50% лічильників вже встановлено.

   «Населення неодмінно має отримувати найякіснішу питну воду, в районні достатньо можливостей для добування та постачання чистої, смачної та корисної природної води» - підсумував перше питання Віктор Іванович.

    В другому питанні заслухали про виконання заходів районної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2012-2016 роках в Сумському районі.

    «За I півріччя виконано 17 448 флюорографій. По Сумському району станом на 01.07.2014 року на диспансерному обліку знаходиться 182 хворих на туберкульоз. Хоча ми нажаль фіксуємо нові випадки захворювань у 2014 році, але їх кількість зменшилась на понад 20% в порівнянні з минулим роком» - повідомив Володимир Терновенко - лікар-фтизіатр Сумської центральної клінічної лікарні

   У Сумській ЦРЛ щоквартально на підсумкових медичних радах заслуховується стан захворюваності на туберкульоз з розробкою та корекцією заходів по зниженню та профілактиці захворюваності; звертається особлива увага всіх працівників ЛПЗ району на обов’язкове обстеження асоціальних осіб, мігрантів, переселенців, тощо.