У СУМСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДБУЛИСЬ УРОЧИСТОСТІ НА ЧЕСТЬ ДНЯ ПЕРЕМОГИ

Біля меморіального комплексу в с. Сад проведено мітинг-реквієм, присвячений 69-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Ветерани Великої Вітчизняної війни, керівництво району та  громадськість вшанували пам’ять воїнів-переможців,  згадали всіх, чиє життя забрала війна, низько вклонилися тим, хто на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки, хто в тилу самовідданою працею наближав Велику Перемогу

«У довічному боргу наше покоління перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через вогонь війни і дожити до світлого Дня Перемоги. Нелегко вона дісталася нашому народу, який продемонстрував усьому світу високу силу духу і мужності, патріотизм. Такі почуття і сьогодні об’єднують українців. Ваш подвиг непідвладний часу, на Вашому прикладі ми сьогодні виховуємо молодь. Низький уклін Вам,  дорогі ветерани, і довічні Вам шана і слава. Хай завжди цей великий день буде з нами», - привітав голова районної державної державної адміністрації Віктор Гримайло.

Пам'ять усіх полеглих за Батьківщину вшанували хвилиною мовчання. Традиційно до меморіалу поклали квіти.  

За роки війни у бойових діях брало участь майже 27 тисяч уродженців і жителів району.. 5916 воїнів, партизанів і підпільників – уродженців і жителів району були нагороджені орденами і медалями. Сумська область, порівняно з іншими областями  України, виростила найбільше Героїв Радянського Союзу-182. А Сумський район, у порівнянні з іншими районами області, також дав Вітчизні найбільше Героїв – 37.