У СУМСЬКОМУ РАЙОНІ ПРОДОВЖУЮТЬ РОБОТУ «МОБІЛЬНІ СОЦІАЛЬНІ ОФІСИ»

З початку року у Сумському районі організовано виїздів мобільних соціальних офісів. до 14 населених  пунктів. Їх робота спрямована на те, щоб соціальні послуги були доступнішими для населення. Виїзди фахівців організуються таким чином, щоб громадяни, які живуть у найвіддалених населених пунктах, могли отримати необхідну їм інформацію або відразу подати документи на оформлення пільг та допомог. Всього послугами мобільних соціальних офісів скористалися183 особи. Прийняті 24 комплекти документівна призначення різних видів державної соціальної допомоги.

7 травня „Мобільним соціальним офісом” відбувся виїзд за участі представника управління соціального захисту населення, Пенсійного фонду України в Сумському районі та районного центру зайнятості населення до населених пунктів В.Вільми та Терешківка.

Прийнято 24 громадянина з питань соціального спрямування, а саме щодо призначення та перерахунку пенсії, призначення та виплати субсидії готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, з якого часу та в якому розмірі призначається допомога по безробіттю. Фахівцями з кожного питання надана вичерпна відповідь.

Прийнято 2 комплекти документів для призначення допомоги малозабезпеченій сім’ї та субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.