«ТАРАСОВІ СЛОВА – ТО ПРАВДА ЖИВА»

До ювілею Кобзаря у плідній співпраці Токарівська сільська бібліотека і  шкільна бібліотека провели конкурс «Дитяча Шевченкіана».  Діти 1-7 класів працювали над малюнками до найулюбленіших   творів Тараса Григоровича

До ювілею Кобзаря у плідній співпраці сільська бібліотека і  шкільна бібліотека провели конкурс «Дитяча Шевченкіана».  Діти 1-7 класів працювали над малюнками до найулюбленіших   творів Тараса Григоровича. Всім сподобалися  роботи шестикласників Каріни Ведмедери, Яни Чернишової, Іллі Кондрахова, семикласниці Юлії Сілютіної, п’ятикласниці Ольги Пороскун.

У сільській  бібліотеці на виставці-експозиції «Шевченкова  світлиця» представлені твори Т.Г.Шевченка, видання про його життя  та творчість, матеріали про визначні місця, пов’язані з життям генія,  репродукції його картин. Виставка прикувала підвищений  інтерес   читачів бібліотеки.

«На таких  заходах ми намагаємося донести до серця кожного читача, від  найменшого до найповажнішого віку, щире, правдиве Шевченкове  слово. Бо Тарас Григорович для нас – яскравий взірець того, як треба  жити і працювати, віддавати талант, вогонь своєї душі людям, як  треба любити Україну, дбати про її духовне відродження», - зазначила завідувач Токарівської бібліотеки Світлана Криловецька. 

За її словами, Токарівська бібліотека до 200-річчя з дня народження Кобзаря  провела не один захід. І для цього є благодатний матеріал. Адже наша  Сумщина  має  унікальні  літературні  традиції, які підсилені саме відвідинами Т.Г.Шевченком цього благословенного краю.

Саме  цим  періодам  життя  поета   була  присвячена  літературна вікторина «Іду душею до  Тараса». Аудиторія – юнацтво. Також учні молодшого віку зібрались і на «Шевченківські читання». Вони декламували поезію великого генія.  Шестикласники Анна Качан, Ольга Лебеденко, Дарина Пономаренко  визнані кращими читцями.