СЛОВО ШЕВЧЕНКА- ЖИВЕ І ВІЧНЕ

У Сумському районі  відбулися урочистості з нагоди 200-річчя від Дня народження Тараса Шевченка.

«Ім’я Тараса Шевченка глибоко вкорінене у національній свідомості українського народу. Без його імені не можна уявити світової  літератури, української культури. Його творчість невмируща,  це святиня, якою дорожить і гордиться український народ, яка об’єднує українську громаду. З плином часу все більше переконуєшся, що поезії Великого Кобзаря - то одкровення, які він висловив на адресу минулих, сучасних і прийдешніх поколінь.  Тож вивчаймо його, думаймо над його істиною, виконуймо його заповіти, які він посилав.І серед них – найперший і найголовніший – любити і прославляти Україну», - зазначив голова районної державної адміністрації Петро Кідіменко

В рамах заходу представлена  літературно-музична композиція про життя і творчість Кобзаря, зачитали твори Кобзаря. .

Також з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка в галереї мистецтв відділу культури райдержадміністрації представлені творчі роботи працівників та вихованців  закладів культури та освіти Сумського району.

В експозиції понад 60 робіт з шевченківської тематики. Вернісаж продемонстрував розмаїття жанрів, сюжетів та технік. Вільний простір для самовираження дозволив майстрам на свій манер відтворити неповторні шевченкові образи, засобами мистецтва відобразити велич Кобзаря. Загалом роботи створені із використанням різноманітних матеріалів у техніках живопису, розпису, вишивки, біопластики, квілінгу тощо.