ПЕТРО КІДІМЕНКО: «ЖОДНИЙ ВЕТЕРАН ВІЙНИ НЕ ПОВИНЕН ЗАЛИШАТИСЯ БЕЗ ПІДТРИМКИ»

 

«Реалізуючи  соціальні ініціативи Глави держави Віктора Януковича, за якими є завдання щодо поліпшення якості життя ветеранів, влада  демонструє упевнений  курс на підвищення соціального захисту, забезпечення гідного медичного обслуговування людей, на чию долю випала війна. Разом з соціальними службами та громадськістю вивчаємо усі потреби ветеранів, аби нікого не залишити без підтримки», - запевнив голова райдержадміністрації Петро Кідіменко, відвідуючи ветеранів війни, які перебувають на лікуванні в Сумській районній клінічній лікарні. 

Голова райдержадміністрації зазначив, що відвідування органами виконавчої влади та місцевого самоврядування ветеранів війни, людей похилого віку стали традиційними, адже таким чином можна переконатися у доступності соціальних та медичних послуг.

У 2013 році  лікування в ЦРКЛ  отримали 2183 ветеранів (100%) від потребуючих. Виділено окремі палати, кількість яких становить 17 палат на 17 ліжок.  Ці палати відповідають сучасним вимогам, в них створено найкращі побутові умови та проведено поточні ремонти. 

Як зазначив головний лікар ЦРКЛ Володимир Поцелуєв,  згідно затверджених графіків проводяться профілактичні огляди ветеранів війни. Оглянуто - 100,0%, з них комплексно оглянуті - 2232 осіб (81%), частково - 522 осіб (19%). Оздоровлено амбулаторно - 100,0%. 

На виконання Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» ветерани забезпечені безкоштовним зубопротезуванням: запротезовано - 36 осіб з 40 потребуючих (90%); штучними кришталиками - 3 осіб з 4 потребуючих (75%); слуховими протезами - 17 осіб (100%). Амбулаторним лікуванням з випискою пільгових рецептів охоплено  560 ветеранів війни, виписано - 939 рецептів на суму 184159,16 гривень. Сума коштів в розрахунку на 1 оглянутого ветерана війни – 66,87 гривень, в тому числі на сільських мешканців – 66,89.