ВКЛОНІМОСЯ ПЕРЕМОЖЦЯМ, ЗАХИСНИКАМ НАШОЇ ЗЕМЛІ

 

З нагоди відзначення  Дня захисника Вітчизни заступник голови райдержадміністрації Віталій Кривошей відвідав Косівщинську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. ім. Лесі Українки, де відбулось районне свято «Шляхами мужності і слави».   

«На 2014 рік припадає знакова для українського суспільства дата – 70 річниця визволення України від фашистських загарбників. Сьогодні ми знову  повертаємося пам’яттю та серцем до незабутніх сторінок військового минулого, щоб ще раз подякувати тим, кому зобов’язані мирним небом над головою, можливістю жити та виховувати підростаюче покоління. Адже люди, які пройшли війну, захищали та проводжують захищати честь України за межами рідної держави - це приклад мужності, стійкості та сміливості», - звернувся до ветеранів Великої Вітчизняної війни, воїнів-інтернаціоналістів, молоді та гостей Віталій Кривошей.

 Пам'ять померлих ветеранів, воїнів присутні вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам у роки Великої Вітчизняної війни.

Як зазначив заступник голови, виконуючи завдання Президента України щодо вшанування ветеранів війни, нинішніх захисників Вітчизни, в усіх навчальних закладах району  збільшилася кількість патріотичних заходів, активно працюють пошукові та волонтерські загони школярів, відкриваються та оновлюються шкільні музеї, на якісно новий рівень піднято військово-патріотичне виховання молоді.

«Важливо, що учнівська молодь не забуває про героїв-визволителів, відвідує ветеранів, допомагає і підтримує свідків тих воєнних часів, а також свято береже  пам'ять про загиблих захисників Вітчизни», - додала  директор школи Вікторія Щебетенко.

У дарунок ветеранам та воїнам-інтернаціоналістам від учнів – вітальні слова, слова вдячності, вітальні листівки, квіти, а також – художні номери. Вони  зацікавлено слухали розповіді учасників бойових дій, висловлювали своє щире захоплення мужністю та відважністю героїв. Ветерани говорили, що військові традиції та зв’язок поколінь не повинні втрачатися, а такі зустрічі дуже потрібні нинішній молоді.

Закінчилось свято проведенням змагань серед юнаків допризовного віку між учнями Косівщинської ЗОШ І-ІІІ ст., Токарівської ЗОШ І-ІІІ ст., військовослужбовцями військової частини, кадетами Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І.Г.Харитоненка.