ПЕТРО КІДІМЕНКО: «ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТУ»

Голова районної державної адміністрації Петро Кідіменко у ході апаратної наради поставив завдання ретельно розглядати кожне проблемне питання та забезпечити з боку влади належну допомогу людям.

«Характер звернень залишається незмінним – людей турбують питання соціального захисту, житлово- комунального господарства, земельних відносин та транспортного забезпечення. Тому необхідно виважено підходити до кожного заявника і максимально сприяти вирішенню його проблем – таке завдання ставить Президент України Віктор Янукович», - підкреслив Петро Кідіменко.

Розглядаючи питання стану забезпечення газопостачання населених пунктів Сумського району, очільник району вкотре акцентував увагу на необхідності прийняття активної участі у вирішенні питання газифікації с. Стінки та с. Залізняк Верхньосироватскої ради. Територіальна громада звертається до влади сприяти у вирішенні цього питання.

За його  словами , в рамках реалізації в районі завдань Президента України щодо вшанування та державної підтримки ветеранів війни,  особлива увага в має приділятися питанням соціального захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни,  вирішенню проблем, з якими вони звертаються.  Як приклад, голова райдержадміністрації назвав проведення капітальних ремонтів будинків. У 2013 році здійснено  капітальні ремонти житла 2 інвалівдам війни на загальну суму 60,0 тис.гривень, у 2012 році - 2 інвалідам війни на суму 57,5 тис.грн. На 2014 році заплановано провести капітальний ремонт будинку інваліду війни, що проживає в с. Кияниця.