ВЛАДА ПОСИЛЮЄ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ВЕТЕРАНІВ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ

Турбота про ветеранів Великої Вітчизняної війни, забезпечення їх захисту і підтримки є одним з пріоритетів державної політики Президента України Віктора Януковича, зазначив голова районної державної адміністрації Петро Кідіменко за підсумками візиту губернатора Сумщини Ігоря Яговдика до Сумського району.

Зокрема, очільник області проінспектував оновлений, після капітального ремонту,  будинок інваліда війни І групи,  учасника підпільно-партизанського руху Миколи Гавриловича Северина. Ремонт зробили після звернення ветерана до Глави держави в рамках проекту «Діалог з країною». Будинок утеплено, відремонтовано дах, замінено двері та вікна.

«Сумщина успішно реалізує завдання Президента України Віктора Януковича щодо вшанування та державної підтримки ветеранів війни. Сьогодні влада робить рішучі кроки в напрямку підвищення рівня життя ветеранів війни,  вирішує питання, пов’язані з покращенням житлових і побутових умов, забезпеченням ветеранів висококваліфікованою медичною допомогою», – підкреслив Ігор Яговдик.

Керівник області  поспілкувався з ветераном. Микола Гаврилович згадав трудові будні, цікаві моменти зі свого життя. Микола Гаврилович не приховував почуттів, зазначив, що відчув справжню турботу про нього як ветерана.

Як зазначив Петро Кідіменко, капітальний ремонт житлового будинку проведено на загальну суму 35,7 тис. гривень. Відповідно до Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” ветеран отримує разову грошову допомогу до Дня Перемоги, має 100% знижку щодо плати за користування комунальними послугами – з газопостачання, електропостачання та телефонного зв’язку.

Управлінням соціального захисту населення Миколі Гавриловичу Северину з державного бюджету нарахована та виплачена компенсація на транспортне обслуговування в розмірі 192 гривні, згідно висновку ЛКК Сумської ЦРКЛ забезпечено ортопедичним взуттям. Двічі пройшов санаторно-курортне оздоровлення. Перебуває на першочерговій черзі по забезпеченню спецавтотранспортом.

Дякував ветеран і за постійну опіку медичним працівникам. Кожного року Микола Гаврилович проходить медичне лікування в Сумському обласному клінічному госпіталі для ветеранів війни. Протягом року здійснювався виїзд за місцем проживання сімейного лікаря та лікаря уролога.